Penzión DUBOVÁ

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

           Penzión Dubová**

sa nachádza priamo v historickom centre mestečka Rajec s približne 6.000 obyvateľmi. Je vybudovaný z pôvodného meštianskeho domu. Okrem kvalitného ubytovania máte možnosť využiť aj reštauráciu s príjemnou atmosférou, výbornou kuchyňou, srdečnou obsluhou a s voľným pripojením na WiFi. Cez leto si môžete posedieť na terase priamo na námestí, kde máte mestečko ako na dlani. Všetci hostia sú u nás vítaní!

 

      Pri pobyte u nás, počas letných mesiacov, máte možnosť navštíviť termálne kúpalisko Veronika s rôznymi vodnými atrakciami - tobogánmi a športovými a detskými ihriskami. Kúpalisko je od nášho penziónu vzdialené cca 10 min. chôdze. Pre hostí, ktorí majú problémy s pohybovým ústrojenstvom je možnosť využiť liečebné kúpele v Rajeckých Tepliciach, ktoré sú vzdialené 5 km.
 
   Pre športovcov sú k dispozícii rôzne cyklotrasy a turistické chodníky. Pre vyznávačov golfu je k dispozícii golfový areál Golfpark Rajec (v oblasti Charubina), ktorý je vo vzdialenosti 5 km. Počas zimnej sezóny môžete využiť lyžovačku v Čičmanoch so 4 zjazdovkami, deti môžete ponechať inštruktorom lyžovania pri baby-vleku. Pre ctiteľov bielych bežeckých lyžiarskych stôp sú k dispozícii 2 trasy s rôznymi stupňami náročnosti. Vzdialenosť lyžiarskeho centra je cca 20 km.
 
   Milovníci umenia majú možnosť navštíviť Slovenský betlehem v Rajeckej Lesnej o rozmeroch 8,5 x 3 x 2,5 m, dielo majstra Jozefa Pekaru, ktorý na ňom pracoval 15 rokov. Nielen svojimi rozmermi, ale aj svojim významom určite patrí medzi svetovú raritu.

Radi Vás privítame.

DUBOVA Rajec, s.r.o.

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky